Węglówka RC Team

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-02-19 10:59:04

 Natur

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-18
Posty: 9
Punktów :   

Przedstaw sie ...

siemanko
Jestem Daniel mam 22 lata na co dzień pracuje jaka operator maszyn ,,CNC"  od jakiegoś czasu zacząłem interesować mnie nowe hobby ,,RC DRIFT" Naturalnie nie zacząłem się interesować sam z siebie tylko złapałem bakcyla od kolegi .Jakis czas jeździliśmy sami bo nie trafiliśmy na żadną zorganizowana grupę z Białegostoku a teraz trafiliśmy na spotkanie Rapidline i zobaczymy jak się to rozkręci, na szczęście jest jeszcze kilku sympatyków rc więc oby coś wyszło ciekawego.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-02-19 17:42:49

Spidi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw sie ...

By formalności mieć za sobą witam się i ja!
Maciek, w tym roku stuknie mi 29 wiosen.
Modelarstwo RC zawsze mi się podobało i ciągnęło mnie w ta stronę jednak kiedy już mogłem pozwolić sobie na zakup pozadnego modelu wydawało mi się, ze za stary jestem... Z błędu wyprowadzono mnie jakieś 4 lata temu, wtedy tez kupiłem pierwszy model(HPI E10).
Równolegle zaprzyjaznilem się z chłopakami z DriftWell Crew i intensywnie trenowalem z nimi(wtedy jeszcze z powodów zawodowych mieszkałem w stolicy). HPI rozpadło się po miesiącu intensywnych treningów po czym kupiłem X-Ray'a T2R który służy mi dzielnie do dziś.
Dwa lata temu wróciłem do Białego i z braku kompanow do smigania(i braku toru z prawdziwego zdarzenia) zarzucilem trochę RC hobby. Zbudowalem jeszcze trialową terenowke ale na tym polu rownież bieda w regionie.

Cieszy mnie bardzo,ze cos w temacie RC rusza się w regionie. Napewno w miarę możliwości będę śledził postępy i postaram się wspierać inicjatywę i na ile czas pozwoli udzielać.

Offline

 

#3 2012-02-19 19:22:19

Alco

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przedstaw sie ...

Czesc...
Jestem Maciek mam 21 lat RC driftem zainteresowalem sie jakos pol roku temu zakupielm tt-01 i cos trenowalem...
Na codzien pracuje w wulkanizacji samochodowej...
Projektem toru jestem bardzo zainteresowany i bede w kazdej mozliwie wolnej chwili sie udzielal przy organizacji...

Offline

 

#4 2012-02-19 21:14:13

adiwave

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw sie ...

Coś o sobie? hmm... Nazywam się Adrian.  Uczeń Xlo, wyniki rozpieszczają . Myśl modelarstwa  to niespełnione marzenie z dzieciństwa. Od zawsze chciałem sobie polatać czymś na pilota. Interesuję się też Driftem w normalnej skali. Niestety większa skala - większe pieniądze, więc co do sprzętu, to na razie nie teraz. Do tej pory śmigałem jedynie po większych parkingach i nieruchliwych ulicach. Mam nadzieję, że od tej chwili to się zmieni, poznam też ludzi, którzy zajmują się tym samym hobby.
Mój model Strada DC evo z bezszczotką carson dragster sport ( gaz przykręcony mam jedynie do 60 %, sam się boję czasami )
Jednocześnie opiekuję się Sprintem 2 kolegi, który to sprzęt będzie działać już za jakieś 2-3 tygodnie, więc zapowiada sie następny kompan do jazdy bokiem.

Ostatnio edytowany przez adiwave (2012-02-19 21:25:19)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polski-serwer-play.pun.pl www.managerzuzlowy2011.pun.pl www.pathologicsquad.pun.pl www.krajobrazowicze.pun.pl www.polish-tactical-team.pun.pl